Přivezli celkem deset finálových umístění. Nejlépe si v závěru sezony počínal Michal Křištof (B-15/16), kterému se v obou závodech podařilo vybojovat stupně vítězů, a to v sobotu 2. a v neděli 3. místo.

Další stupně vítězů vybojoval v sobotním závodě po tvrdé finálové jízdě Jan Křištof v kategorii Elite, který si došlapal pro 3. místo, v nedělním závodě si dojel pro 5. místo.

Těsně pod stupni vítězů skončil v obou dnech Martin Machanec (B-13/14), pro kterého jsou obě 4. místa cenným výsledkem. Ve stejné kategorii jezdící Pavel Machanec se v sobotu umístil na 7. místě a v neděli si polepšil o dvě pozice.

Další finálové pozice vybojoval v obou dnech Libor Beneš (Cr 30+), který si v sobotu dojel pro 8. místo a v neděli poskočil o tři pozice výše.

Do finálových bojů se nepodařilo probojovat Lukáši Benešovi ((B-7/8), který ve své první závodní sezoně teprve sbírá zkušenosti a na těchto závodech skončil na 12. a 11. pozici a Noelu Vaughnovi (B-9/10), který se v kategorii se staršími jezdci umístil dvakrát na 10. místě.

V celkovém seriálu Moravské bikrosové ligy si nejlepší výsledek vyjel po jedenácti závodech Jan Křištof, který se umístil na vynikajícím 2. místě a získal tak titul Vícemistra Moravy. Všech závodů se rovněž zúčastnili Martin Machanec, který skončil celkově těsně za Honzou, a Pavel Machanec, který bral celkově 6. pozici.

S častými zdravotními problémy se letos potýkal Michal Křištof, který v tomto seriálu absolvoval pouze pět závodů, což mu stačilo na 8. místo. Noel Vaughn bral celkově 10. místo a Lukáš Beneš místo devatenácté. Další hraničtí jezdci se v seriálu umístili následovně: Jan Frankovič 12. místo (6 závodů), Ondřej Kovář 17. místo (2 závody), Klára Kovářová 28. místo (2 závody), Libor Bárta 27. místo (1 závod).

Nyní čeká hranické jezdce krátký odpočinek, ve kterém proběhne slavnostní vyhlášení nejlepších jezdců oddílu, a od měsíce listopadu se vrhnou na zimní přípravu v tělocvičně na další sezonu 2014. (bmx)