V závodě samotném se představilo jedenáct domácích jezdců. Nejmladší Lukáš Beneš (B-7) si vyjel v sobotu i v neděli shodnou 7. příčku a tato mu patřila i v celkovém součtu za oba závody, Robert Randýsek se v kategorii B-8 umístil na 8. a 9. místě a celkově bral 8. pozici, v kategorii o rok starší si zazávodil Noel Vaughn, který si dojel pro 10. a 5. místo, což mu v celkovém součtu vyšlo na 8. pozici. Pavel Machanec si v kategorii B-13 vyšlapal dvakrát 5. místo, které mu patřilo i celkově, o rok starší Martin Machanec se umístil na 3. a 4. místě, což mu vyšlo na 4. pozici. V kategorii B-15/16 se představil Michal Křištof, který se v sobotu umístil na 4. místě a v neděli závod vyhrál, což mu pomohlo k celkovému 2. místu, Libor Beneš (CR) si vyjel shodné 10. místo na obou závodech a i celkově tak bral 10. pozici.

Smolný víkend prožil Jan Křištof (Elite), který si v sobotu v první jízdě vyjel skvělou 2. pozici, avšak poté se mu ozvalo po loňském úrazu operované koleno a bohužel zbytek závodního víkendu již strávil pouze v roli diváka. Jenom jeden ze dvou závodů absolvovali Klára Kovářová, která si v sobotu vyjela 9. místo a její bratr Ondřej Kovář, který bral 7. pozici. Nedělního závodu se zúčastnil Jan Frankovič, který si vyjel 4. pozici.

V kategorii neregistrovaných jezdců se z Hranic představili v kategorii do 6 let Vojtěch Randýsek, který se umístil na 12. a 15. místě a Jan Durďák, který dojel v obou závodech na 9. pozici. Jeho starší bratr Lukáš si v kategorii 7–9 let vyšlapal po oba dny shodné 6. místo. Ve stejné kategorii se v sobotu představil Lumír Raška, který zajel 3. místo. V nedělním závodě si přijel vyzkoušet své jezdecké kvality Lukáš Hubáček, který si vyšlapal rovněž 3. místo. (bmx)