Čtyřčlenný výběr mladších žáků a benjamínků odcestoval do rakouského Wiener Neudorfu. Pod vedením tatínka Tomáše Olšáka všichni získali medaile. Nejúspěšnějším se stal mladší žák David Šatánek, který svým soupeřům nedal šanci a bezkonkurenčně vybojoval zlatou medaili. O stupínek níže skončila benjaminka Šarlota Olšáková, když podlehla jen ve finálovém zápase a na krku jí zacinkala stříbrná medaile. Další dva mladší žáci Pavel Strnadel a Martin Humplík podlehli v pavouku jen v jednom utkání a oběma shodně patří bronzová medaile.

Pětičlenná skupina starších žáků odjela s trenérkou Olgou Chytrou v ranních hodinách na mezinárodní turnaj do Vöcklabrucku. V nabité konkurenci více jak deseti států se prosadili tři závodníci klubu. Dvě medaile vybojoval starší žák Tomáš Beran, který nejdříve startoval v sobotní části turnaje v kategorii dorostenců do 40 kg, v neděli nastoupil ve své věkové kategorii do 40 kg starších žáků. Za oba dny podlehl pouze ve dvou utkáních a šestkrát zvítězil a zaslouženě vybojoval dvakrát třetí místo.

Skvělý výkon předvedl starší žák Petr Pírko ve váze do 66 kg. Nedal svým soupeřům šanci ani jednou skórovat, ukončil všechny zápasy před časovým limitem a vybojoval první místo. Posledním účastníkem Femaxu Engineering, kterému se podařilo prosadit, byl Adam Kolář ve váze do 45 kg. Adam sice dvakrát podlehl pozdějším medailistům jeho váhy, ale konečné deváté místo je velice slušné. Neprosadili se Lukáš Příleský a Petra Janáčková, kteří ukončili své působení na turnaji hned v úvodním kole. (oli)