Soutěžilo se v kategoriích přípravka, benjamínci, mladší a starší žactvo. Borci Femaxu Engineering vybojovali patnáct cenných kovů a čtyři bodovaná pátá místa. První místa vybojovali Roman Salát, Alexandra Holčáková, David Kolář a Robert Trojnar.

Druhá místa obsadili Klára Pítrová, David Šatánek a Miriam Sekaninová. Třetí místa si vyprali Arnošt Malenovský, Barbora Lipková, Patrik Vašina, Pavel Strnadel, Tomáš Beran, Roman Chytrý, Petr Pírko a Šarlota Olšáková.

Zápasy o bronzové medaile prohráli a obsadili konečná pátá místa Vašek a Lukáš Příleští, Adam Kolář a Marie Terberová. Sedmá místa patří Petru Vlčkovi, Danieli Macháčkovi, Janu Kolářovi, Tomáši Hynčicovi a Dominiku Fiedorovi. Úvodními koly neprošli Martin Bezděk, Ondra Kolajta a Filip Strnadel.Alexandra Holčáková přebírá pohár pro nejlepší oddíl v turnaji. Klikněte pro zvětšení

Druhou březnovou sobotu odcestovalo jedenáct chlapců na mezinárodní turnaj do slovenské metropole. Na bratislavském tatami se představili kromě domácích borců judisté z Česka, Rakouska, Polska, Maďarska a Chorvatska. Judisté Femaxu Engineering se blýskli ziskem pěti medailí a čtyřmi pátými místy.

Váha do 38 kg starších žáků se stala výhradní záležitostí kluků z Femaxu Engineering. Všichni tři si v této váze vybojovali medailová umístění.

První byl Adam Kolář, který ve finále porazil svého bratra Davida. Třetí skončil Tomáš Beran.

Další prvenství si připsal na své konto starší žák Robert Trojnar ve váze do 46 kg. V kategorii mladších žáků do 34 kg si vypral David Šatánek třetí místo. V této váze skončil Roman Smolka sedmý. Zápasy o bronz nezvládli Martin Bezděk, Lukáš Příleský, Petr Pírko a Jan Kolář. Úvodními koly neprošel Roman Chytrý. (oli)