Desetičlenný tým bojoval na Slovensku. V konkurenci závodníků ČR, Slovenska, Polska a Běloruska se hraničtí neztratili a domů přivezli šest cenných kovů. Ten nejcennější cinkal na krku staršímu žákovi Davidu Šatánkovi ve váze do 42 kg, který suverénně vybojoval zlato.

Sekundoval mu Daniel Čechák, který si zajistil bronz. Mezi benjamínky vybojovali druhá místa Filip Hanzelka (34 kg) a Roman Chytrý (46 kg). Mladší žáci přidali také dvě stříbrné medaile, zasloužili se o to Šarlota Olšáková (48 kg) a Radek Rýpar (34 kg).

Souboje o bronz nezvládli Vincent Skurka (38 kg) a Martin Bezděk (46 kg) a skončili pátí. Sedmá místa patří bratrům Ondrovi a Patrikovi Vašinovým.

Desetičlenná skupina nejmladších judistů se předvedla na turnaji v Tvrdoních a vedla si na výbornou, když všichni vybojovali medailové umístění. První místa měli benjamínci Erik Vybíral, Andrea Machancová, Ondra Rác, Lukáš Koláček.

Druhá místa obsadili mladší žačka Klára Konečná, benjamínci Roman Hynčica, Jakub Rác. Třetí místa byla pro benjamínky Petra Koubka, Tomáše Hynčicu a Hanu Hadašovou.

 (oli)