Nejlepším umístěním se blýskl Martin Bezděk ve váze do 30 kg v kategorii super mini. Všechny zápasy ukončil před časovým limitem a vybojoval zlatou medaili.

Ve váze do 20 kg obsadila druhé místo Miriam Sekaninová. Stejná příčka patří i Davidu Šatánkovi ve váze do 30 kg, když mladík podlehl svému soupeři až ve finále. V této váze skončil Vašek Příleský sedmý.

Třetí místa vybojovala děvčata Alexandra Holčáková (38 kg) a Karolína Sekaninová (+42 kg). Podle slov trenérky Olgy Chytré nejlepší bojovný výkon celé výpravy předvedl Lukáš Králík (24 kg), i když na medailové umístění to nestačilo a obsadil celkové páté místo.

Urputné boje svedl i Jirka Benk ve váze nad 46 kg, který podlehl v boji o bronz a skončil pátý. Překvapivě se neprosadil Lukáš Příleský (34 kg), který ukončil své působení na tomto turnaji hned v prvním kole.

Soustředění reprezentace za účasti Femaxu

Deset nominací do reprezentačního kádru krajského výběru obdržela trenérka Femaxu Olga Chytrá pro své svěřence. Ti se o víkendu 14. - 16. listopadu zúčastnili soustředění v Uherském Hradišti.

Pod vedením trenéra Jiřího Štěpána se Roman Keprda, Michal Posmyk, Jakub Jurka, Dominik Olšák, Michal Šuta, Matěj Benk, Robert Trojnar a Marie Holčáková zdokonalovali v technikách a připravovali se na MČR dorostu. Nezúčastnili se Čížkovský a Leskovský.

(oli)