Tým ve složení Karel Trousil, Daniel Majzlík, Roman Hynčica, Filip Kneifel, Jakub Vršek, Tomáš Hynčica, Adam Vrtal, Ondřej Kotlář, Petr Koubek, Roman Chytrý, Jan Roth, Luděk Kubíček, Tobiáš Marel, Petr Čírtek a Pavel Řánek zvítězil nad Čáslaví a Velkou Bíteší. Nestačil na Ostravu, Olomouc a Brno.

TOMEČKOVÁ MÁ BRONZ Z POHÁRU NADĚJÍ

Uplynulou sobotu se pak konal Pohár nadějí v Olomouci. V kategorii U18 se turnaje zúčastnilo celkem 202 závodníků z celé České republiky, Slovenska, Polska a Rakouska.

Jedinou medaili pro Judo Hranice vybojovala Jana Tomečková, která brala bronz při svém prvním letošním ostrém startu, navíc v nové váhové kategorii.

Neztratili se však ani bratři Roman a Tomáš Hynčicovi, kteří shodně po dobrých výkonech skončili sedmí. Adam Vrtal, Roman Chytrý a Jan Roth se neprosadili. Starší žákyně Dorka Malířová a Bára Janíková jely „na zkušenou“ a v konkurenci starších děvčat zatím nebodovaly.

OTEVŘEL ZÁŘIL V LITOMĚŘICÍCH

Ve stejný den se představil starší žák Filip Otevřel na turnaji v Litoměřících a nevedl si vůbec zle. Všechny zápasy ukončil před časovým limitem tří minut a mohl se radovat z finále. Zde už však nestačil na svého soupeře a obsadil výborné druhé místo.

Poslední úterý v lednu se v tělocvičně ZŠ Struhlovsko v Hranicích uskutečnilo 1. kolo Mini ligy. Zúčastnilo se jej celkem 69 dětí z domácího klubu a tří klubů z Olomouce. První místa vybojovali z Hranických Filip Caletka, David Střílka, Matyáš Stupárek, Max Mrovec, Aleš Románek, Šarlota Hodná, Alexandr Tošenovský, Tomáš Otevřel a Jindřich Pajonk.