FBC Lipník - FBS Olomouc 2:6 (0:3, 2:3, 0:0)

Zpočátku byli domácí velmi ospalí a Olomouc hrála mnohem lépe. Nebylo se tak čemu divit, když po první třetině soupeř vedl o tři branky. Ve druhé části hru pomalu hráčky zlepšovaly a strachu se zbavovala i čtveřice začínajících hráček v sestavě. Hanka Hendrychová vstřelila dvě branky, tým ale inkasoval další tři.

Branky: 2x Hana Hendrychová

FBC Lipník - Sokol Brno Židenice 5:7 (2:4, 2:3, 1:0)

Souboj s brněnským týmem se změnil v dobývání brankářky Starečkové, která se svými 32 úspěšnými zákroky postarala o to, že Lipník nezvítězil. Zápas opět začal špatně a Židenice vedly rázem 4:0.

I díky mírnému protěžování zkušenějších hráček však skóre lipenští stahovali, více než k přiblížení na 2 branky to ale nevedlo. Postupem času se zápas měnil v souboj brankářky soupeře se střelkyněmi a zvláště ve třetí třetině si nemohla Starečková na nedostatek práce stěžovat. Celkem Lipník vystřelil 37x, soupeř pouze 14x, ale přesto dokázal zvítězit.

Branky: Slaninová 2x, Grufíková, Kořínková, Edita Hendrychová

V neděli 15. listopadu se uskutečnil v Přerově turnaj hochů druhého stupně základních škol a prvního ročníku středních škol. Turnaje se účastnili hráči FBC Lipník, kteří trénují v Přerově, Hranicích a Lipníku. Jako host byl na turnaj přizvána tým ze SŠ Šířava.

Zvítězili hoši z Přerova pod vedením Matyáše Vojáčka před Lipeňáky, které vede Martin Jochec. Třetí příčka patřila SŠ Šířavě pod vedením Zdeňka Šišmy.

(fbc)