NOHEJBAL

Mezinárodní nohejbalový turnaj trojic mužů pod názvem HONEMSEM. NOHEJBAL. PŘEROV. se uskuteční v sobotu od 8 hodin v přerovské tenisové hale. Ve 14.30 hodin poté bude na programu play-off.

VOLEJBAL

Extraliga žen - play-off, čtvrtfinále:

PVK Přerov Precheza - VK Prostějov (středa 18 hodin).

1. liga žen:

PVK Přerov Precheza B - TJ Sokol Šternberk (pátek 19 hodin).

HOKEJ

2. liga mužů:

HC ZUBR Přerov - HC Spartak Pelhřimov (neděle 17 hodin).

1. liga dorostu:

HC ZUBR Přerov - Žďár nad Sázavou (neděle 11.45 hodin).

6. + 7. třída:

HC ZUBR Přerov - Šumperk (sobota 11.30 a 13.30 hodin).

KOLOVÁ

Finále Českého poháru v kolové elite se uskuteční v neděli od 9 hodin v přerovské sokolovně.

VODNÍ PÓLO

1. liga mužů:

KVP Přerov - Slavia Hradec Králové (sobota 8.45 hodin), KVP Přerov - Spol. Ústí nad Labem (sobota 20.15 hodin).

BASKETBAL

OP mužů:

TBS Sokol Přerov - Orlová (sobota 17 hodin, sokolovna).

OP žáků U-14:

TBS Přerov - Opava (sobota 9 a 10.30 hodin, sokolovna).

OP starších minižáků:

TBS Přerov - TJ MEZ Mohelnice (sobota 13 a 14.30 hodin, tělocvična ZŠ Za Mlýnem - Kopaniny).

FOTBAL

Sedmé kolo zimního turnaje 1. FC Přerov:

Hranice - Tovačov (sobota 8.30 hodin), Prostějov - 1. FC Přerov SD (sobota 13.45 hodin), 1. FC Přerov MD - Želatovice (sobota 15.30 hodin), Újezdec - Bystřice (neděle 12 hodin).

Páté kolo žákovského turnaje 1. FC Přerov:

Brodek - Hranice (pátek 15.30 hodin), Želatovice - Kozlovice (sobota 10.15 hodin), 1. FC Přerov - Hranice (neděle 9.15 hodin), Prostějov - Brodek (neděle 10.45 hodin).

Žáci:

1. FC Přerov - Dukla Bánská Bystrica (neděle 13.45 a 15.15 hodin).

Ženy:

1. FC Přerov - Holešovské holky (neděle 16.30 hodin).

HALOVÁ KOPANÁ

Druhý ročník turnaje O bečku piva se uskuteční v sobotu od 8 hodin ve sportovní hale v Předmostí.

KUŽELKY

1. liga mužů:

Spartak Přerov - Slavoj Praha (sobota 12 hodin).

1. liga žen:

Spartak Přerov - Slavia Praha (sobota 15 hodin).

Krajský přebor:

KK Hranice - TJ Nový Jičín (sobota 9 hodin).