Atleti mohou postoupit do první ligy

Hranice – Až do bojů o první ligu se podařilo protlačit hranickým atletům. Baráž proběhne stejně jako poslední kolo druhé ligy mužů na stadionu v Hranicích, a to v neděli 5. září od 10 hodin. V případě, že se bude sportovcům dařit, jedná se o historický úspěch hranické atletiky. (jr)

MČR bude mít mezinárodní účast

Hranice, Drahotuše – Aeroklub Hranice pořádá v sobotu 4. září na letišti v Drahotuších devatenácté Mistrovství České republiky kategorií F1H, F1J a F1G. Organizátoři mají přislíbenou mezinárodní účast. Sobotní program bude zahájen v 7.15 hodin, program by měl skončit krátce po obědě. Vítězové v jednotlivých kategoriích obdrží titul Mistr ČR 2010, připraveny jsou i diplomy a věcné ceny. (jr)

Dukla hraje o víkendu v Drahotuších

Hranice, Drahotuše – Městské derby Sokola Drahotuše a hranické Dukly proběhne v neděli 5. září v 10 hodin na fotbalovém hřišti v Drahotuších. V sobotu 11. září nastoupí hraničtí fotbalisté opět na domácím hřišti, a to v 16 hodin proti Skaličce. (jr)

Doma se představí obě mužstva SK

Hranice – Tým Oskavy přivítají fotbalisté SK v sobotu 4. září v 16.30 hodin. V neděli 5. září v 17.15 hraje B tým Hranic se Žákovicemi. (jr)

Proběhne singlový turnaj profesionálů

Hranice – TTK Hranice zve všechny příznivce tenisu v neděli 5. září do parku na tenisový turnaj, kde své síly změří současní i bývalí závodní hráči Hranic v kategorii dospělých. Bude to zajímavá podívaná.