Příbor - BK Lipník 35:75

V sobotním utkání proti Příboru, který je zatím poslední, se hostujícím Liškám dařilo od první minuty. Měly výbornou obranu, předváděly pěkné kombinace a velmi dobrý útočný doskok. Zápas tak byl rozhodnut už po třech čtvrtinách.

SBŠ Ostrava - BK Lipník 80:64

Nedělní střetnutí proti Ostravě, která jako jediná ještě neprohrála, začaly Lišky skvěle. Po třech minutách vedly 8:2, později ještě 14:8, ale poté se už začaly prosazovat domácí hráčky.

Lipenské košíkářky nepustily domácí do rychlého protiútoku, což je jejich největší zbraň. Nedokázaly ovšem při hře jedna na jednu ubránit nejlepší hráčky soupeře, které měly navíc výškovou převahu.

Konečný rozdíl o 16 bodů je přijatelný a ukazuje, že v odvetné části ligy by na domácím hřišti mohly Lišky favorita hodně potrápit.

Body celkem: Matyášová a Matušková 43, Ďurčíková 18, Lívová 14, Dobrotková 6, Barfusová 5, Šumšalová a Provázková 4, Krejčířová 2.

Další zápasy odehrají lipenská děvčata proti OP Prostějov. Nejprve v sobotu 19. prosince v Prostějově a poté odvetu o den později v neděli 20. prosince v 10 hodin na domácí palubovce.