Zaznamenal pochopitelně svůj osobní ale i oddílový rekord. V hodu diskem se mu až tak nedařilo, pral se s technikou a za svým osobákem zaostal o pět metrů, výkonem 34,12 m obsadil šesté místo. Druhou medaili pro hranické barvy vybojovala mezi ženami Klára Úlehlová v závodě na 400 m překážek. Za čas 68,58 s si vysloužila třetí místo. Klára nastoupila ještě k běhu na 100 m překážek, kde obsadila nepopulární čtvrté místo, ale těšil ji čas 16,69 s. Na hladké stovce zůstala jako první nepostupující do finále, tedy celkově devátá (13,44 s).

Podobný osud v závodě na 100 m měl i dorostenec Pavel Gadas, čas z rozběhu 12,17 s stačil také na deváté místo. V dálce Pavel obsadil páté místo za výkon 594 cm, na medaili by si musel skočit nový osobní rekord, což by v chladném a deštivém počasí šlo jen velmi těžko. Mezi dorostenkami se představila Tereza Krausová, v závodě na 800 m velmi opatrně rozběhla první kolo, ve druhém se jí už zrychlit nepodařilo, takže čas 2:55,61 min nepatří k jejím nejlepším, obsadila osmé místo.

Terka měla ještě nastoupit k závodu na 3000 m, ale stalo se jí něco málokdy vídaného, prošvihla start. Posledním hranickým závodníkem v Třinci byl junior David Rotrekl, který nastoupil pouze k hodu oštěpem. Za výkon 31,87 m si vysloužil osmé místo. (skA)