Opět vybojovali třetí místo. Hoši obsadili třetí místa již v prvních dvou kolech, měli tedy slušný bodový náskok před čtvrtým Šumperkem, ve finále bronzovou pozici jenom potvrdili.

Dívky obsadily v celkovém hodnocení šesté místo.

Nejpilnějšími sběrateli bodů pro družstvo byli Tomáš Pepernik (60 m, dálka), Vojtěch Podjukl (800 m), Adam Orava (dálka), Jiří Križan (míček), Jaromír Šenkeřík (800 m), Adam Vinklárek (800 m), štafeta na 4 x 60m se také pravidelně umisťovala na předních pozicích. I ostatní členové družstva přispěli menšími bodovými zisky.

Mezi dívkami nejvíce bodů v průběhu třech závodů sbíraly Simona Losertová (60 m, dálka, míček), Karolína Klajná (60 m, dálka) a Magdaléna Križanová (míček). Další body přidaly Kateřina Žurková, Aneta Bartošíková a Lucie Bartošíková.

Děvčata ve finále sice obsadila krásné čtvrté místo, ale umístění z předchozích dvou kol je zařadilo celkově na pozici šestou. Někteří z těchto mladých sportovců s atletikou teprve začínají a poprvé startovali na velkých závodech na dráze.

Byla to pro ně tedy spíše zkušenost do příštích let. V následující sezoně se oddíl SK Hranice pokusí zabojovat o medailové pozice i v kategorii dívek. Trenéři přejí nové nastupující generaci mnoho úspěchů a krásných chvil prožitých na atletickém stadioně.

Klára Úlehlová