Dalších pěkných umístění do desátého místa dosáhli Julie Číhalová (4. – přípravka dívky), Veronika Svobodová (5. – předžačky), Kristýna Kadúchová (5. – starší žákyně), Jakub Bitter (6. – přípravka hoši), Adéla Zdražilová (6. – mladší žákyně), Tomáš Dvořák (6. – mladší žáci), Tereza Kostruchová (7. – předžačky), Tereza Birnbaumová (7. – mladší žákyně), Vít Olšina (8. – předžáci), Nikol Benešová (8. – mladší žákyně) a Iveta Smolová (10. – předžačky).

Běžecký pohár letos čítal devět závodů, z nichž se do celkového hodnocení započítávalo pět nejlepších výsledků. V jednotlivých závodech boduje vždy šestnáct nejlepších atletů. Slavnostní vyhlášení výsledků letošního ročníku proběhne na konci listopadu ve Šternberku. Pro poháry si půjde pět hranických atletů. Ty nejcennější vybojovali letos s velkým přehledem starší žák Vojtěch Podjukl a Ladislav Procházka mezi nejmladšími hochy, oba vyhráli s plným počtem bodů. Druhé místo v kategorii přípravek dívek si vysloužila Kristýna Podjuklová. Třetí místa obsadili mladší žák Tomáš Dvořák a starší žák Tomáš Pepernik.

Čtvrté místo těsně pod stupni vítězů vybojovali Lubomír Bezděk (přípravka hoši) a Tereza Krausová (dorostenky). Pátí skončili Martin Závora (mladší žáci) a Julie Číhalová (nejmladší dívky). Šesté místo obsadil Daniel Burdej (přípravka hoši), sedmé Tereza Zápotocká (přípravka dívky) a Vít Bezděk (nejmladší hoši). Osmé místo vybojovala Kristýna Kadúchová (starší žákyně) a desáté Martin Zápotocký (mladší žáci), Iveta Smolová (přípravka dívky) a Jakub Hrazdil (nejmladší hoši). (skA)