Hrálo se v sedmi skupinách po čtyřech až pěti družstvech s dvěma postupujícími. Chlapci ze Všechovic si vedli skvěle. Ve skupině porazili ZŠ Litomyšl 2:0, Gymnázium Moravská Třebová 5:1, remizovali se ZŠ Hradec Králové – Štefcova 1:1 a postoupili ze skupiny do osmifinále. Tato část se již hrála ve venkovní aréně na Ulrichově náměstí a měla úžasnou atmosféru v podobě divácké kulisy.

V osmifinále nastoupili všechovičtí proti ZŠ Hradec Králové – Bezručova a po remíze 1:1 zvítězili v samostatných nájezdech, ve čtvrtfinále opět narazili na soupeře ze skupiny ZŠ Hradec Králové – Štefcova a dokázali zvítězit 2:1. V semifinále se utkali se ZŠ Náměšť nad Oslavou a opět slavili vítězství 2:1. Teprve ve finále nestačili na družstvo ZŠ Tábor, hrající žákovskou florbalovou ligu, a podlehli 0:2. Nedostatky v technice dokázali nahradit fyzickou kondicí a hlavně bojovným srdcem a touhou po úspěchu.

Sestava: Jirka Šindelek, Josef Šindelek, Martin Walach, Vašek Matyáš, Danek Rolinc, Víťa Svoboda, Tomáš Rajnoch, Martin Pecha a Vojta Masařík (jo, mw)