Hranickým žákům se nepodařilo najít na rychlejšího a střelecky úspěšnějšího soupeře zbraň a prohrané utkání je odsunulo na čtvrté místo v turnaji a k zisku „bramborové" medaile. O síle skupiny, do které los přiřadil hranické hráče, svědčí fakt, že všechna čtyři družstva ze skupiny obsadila první čtyři místa v celkovém pořadí turnaje.

Sestava: J. Večeřa – J. Kubeša, J. Rumian, K. Klvaňa, F. Tománek, L. Kříž, L. Jordán, A. Částečková, K. Černá

O den později se jedno družstvo starších minižáků a jedno družstvo starších minižaček (doplněném kvůli nemocem o chlapce z házenkářské přípravky) zúčastnilo turnaje v Novém Jičíně. Turnaj se hrál ve dvou skupinách, chlapecké a dívčí. Cement poprvé reprezentovalo družstvo dívek. Děvčata, která hrají běžně žákovskou ligu v družstvu chlapců, se tentokrát musela spoléhat sama na sebe a této role se zhostila na výbornou, protože stejně jako družstvo chlapců vyhrála svou skupinu.

Celkové finále turnaje bylo zcela v režii Hranic a chlapci Cementu se utkali v boji o první místo v turnaji s „dívčím" družstvem Cementu. Děvčata dlouho odolávala, ale konečné vítězství si nakonec odnesli starší minižáci Cementu. Děvčata skončila na turnaji na historickém druhém místě. Po celou dobu turnaje obě družstva předváděla kolektivní pojetí hry a díky dobré rozehrávce, se do brankového kolotoče zapojili všichni hráči, i ti nejmenší.

Sestavy: J. Kubeša, J. Rumian, K. Klvaňa, M. Lév, J. Kaspar, J. Adzima, E. Adzimová, A. Částečková, K. Černá, L. Zeman, M. Balabán, J. Weber (lč)