„Utkání mělo všechno, super tempo, pěkné branky, spoustu emocí,“ hodnotil hranický trenér Marek Hloch.

Jeho tým tentokrát o výhře rozhodl díky lepšímu vstupu do utkání. Po brankách Orla, Šenkeříka a Václavíka to bylo v 16. minutě už 3:0. Soupeř sice do šaten korigoval, hosté ale dotáhli zápas do vítězného konce.

„Všichni moji hráči podali skvělý výkon. Kromě výpadků ve druhé třetině jsme měli zápas pod kontrolou. Ve svitavské aréně to bude pro každé mužstvo těžké, proto si téhle výhry ceníme,“ dodal Marek Hloch.

Venku si Hraničané zahrají také tuto sobotu, kdy zajíždí do Pelhřimova. Pak už je v sobotu 23. listopadu doma čeká očekávaný duel o první příčku se zatím stoprocentními Troopers.

FBK TJ Svitavy – FBC Hranice 4:6 (1:3, 2:1, 1:2)

Branky: 20. Pakosta, 35. Zach, 40. Říha, 58. Sauer – 2. Orel, 5. Šenkeřík, 16. Václavík, 34. Orel, 41. Šenkeřík, 47. Velech. Rozhodčí: Nguyen, Romančáková. Vyloučení: 2:2. Využití: 1:0. Diváci: 163.