Soutěž zahájili mladší žáci. Nízkým vahám se příliš nedařilo. Roman Hynčica, Ondra Vašina, Erik Vybíral a Tomáš Hynčica neprošli úvodním kolem. Hana Hadašová skončila sedmá. Smůlu protrhli až Petr Koubek a Honza Roth ve váze do 50 kg.

Petr dvěma výhrami se posunul na sedmé bodované místo a Honza s jednou výhrou je devátý.

A pak začaly medailové žně. Jana Tomečková a Bára Ondroušková si to spolu rozdaly ve finále. Zkušenější Jana byla úspěšnější a ve váze nad 57 kg zvítězila, Bára brala stříbrnou medaili.

Starší žáci navázali na úspěchy svých mladších kolegů a získali další medaile. Zlato vybojoval Patrik Vašina ve váze do 42 kg, který nedal svým soupeřům vůbec žádnou šanci.

Stříbrnou medaili přidal do sbírky Vincent Skurka ve váze do 50 kg, když jen těsně podlehl ve finálovém boji, ve kterém od začátku vedl. Další zlato má Šarlota Olšáková ve váze do 63 kg. Po perfektním a bezchybném výkonu si ji právem zaslouží.

Sedmé místo vybojovali Nikol Orságová a Martin Bezděk. Deváté místo obsadili Roman Chytrý a Ondra Janík. Jedenáctý je Tomáš Čechák. Neprosadili se Tomáš Hrazdil, Ondra Rác a Jožka Daněk. (oli)