Po pátečním oficiálním tréninku v se v sobotu konal závod v obřím slalomu. V kategorii předáků skončil Michal Kuča na 7. místě, Martin Kuča v přípravce hoši také na 7. místě a Eva Hotařová dokončila závod na 17. místě v kategorii přípravka dívky.

Nedělní kombinovaný závod (složený z prvků obřího slalomu, slalomu speciál a přejezdu terénních nerovností) byl pro hranické závodníky ještě úspěšnější. Michal Kuča předvedl vynikající jízdu a obsadil skvělé 3. místo v předžácích. Martin Kuča i přes drobné zaváhání obsadil 5. místo (přípravka hoši) a Eva Hotařová 16. místo (přípravka dívky).

Sobotní závod v obřím slalomu byl zároveň vyhlášen jako přebor Olomouckého kraje pro kategorie přípravek a předžáků. V tomto hodnocení se potvrdilo, že nejlepšími lyžaři v kraji pro letošní rok jsou závodníci SKI klubu Hranice. Michal i Martin obsadili 1. místo a stali se přeborníky kraje ve svých kategoriích. Eva obsadila 2. místo.

V pondělí pokračoval pátým finálovým závodem seriál City rodina v Hlubočkách. Dvojice Michal Kuča a Jiří Kuča obsadila 2. místo, Martin Kuča a Jiří Kuča 3. místo, Eva Hotařová a Ilona Hotařová 8. místo, Linda Hladíková a Vladimír Hladík 13. místo a Jiří Hotař s Ilonou Hotařovou 23. místo.

V celkovém hodnocení seriálu, kterého se zúčastnilo celkem čtyřicet dvojic (dospělý + dítě) dosáhla na nejvyšší stupínek naše dvojice Michal Kuča a Jiří Kuča, která v jednotlivých závodech obsadila tři první a dvě druhá místa. Martin Kuča a Jiří Kuča po dvou druhých, dvou třetích a jednom čtvrtém místě skončili třetí, Eva Hotařová a Ilona Hotařová třináctí, Linda Hladíková a Vladimír Hladík čtrnáctí a Jiří Hotař a Ilona Hotařová čtyřiadvacátí­. (ski)