FBS Olomouc B – FBC Orel Hranice 5:4 (1:3, 2:0, 2:1)

Hranice výborně vstoupily do utkání, když Andrýsek otevřel skóre zápasu. Po dalších dvou gólech, o které se postaral Filák, vedli Orli už 3:0. Minutu na to se však gólem dostala do zápasu i Olomouc a ve druhé třetině dorovnala skóre. Baďura ze startu třetí třetiny poslal Hranice opět do vedení, ale olomoučtí následně zužitkovali přesilovou hru a vyrovnali.

V dramatické koncovce dvakrát v krátkém sledu netrefili z bezprostřední blízkosti zcela odkrytou branku ani Václavík, ani Vojtěšek a o pár vteřin později se na druhé straně hřiště radoval olomoucký tým z vítězného gólu. Hranice už během posledních 31 vteřin nestihly vyrovnat, a proto ze zápasu odcházeli se svěšenými hlavami. Tři body jim proklouzly mezi prsty.

FBC Orel Hranice – TJ Sokol Kostelec na Hané 6:1 (2:0, 4:0, 0:1)

Ke druhému utkání nastoupili hraničtí s vědomím, že v této sezoně Kostelec porazili a mohli by ho přehrát zase. Po třinácti vteřinách už oslavovali první gól Václavíka. Zápas se vyvíjel slibně, a když Filák přispěl opět dvěma góly po sobě, vedly Hranice 3:0. Poučeni z prvního zápasu bušili dál do svého soupeře.

Druhou brankou přispěl Václavík, chvíli po něm skóroval Münster. Ten se podílel i na posledním gólu, když přes půl hřiště krásnou přihrávkou vybídl k hattricku Václavíka. On neodmítl a Orli se těšili z šestibrankového vedení. Úkol před závěrečnou třetinou byl jasný – pomoct brankáři Markovi udržet čisté konto. Bohužel se to nepodařilo a kostelečtí snížili. Více než na jeden gól se ale nezmohli, a tak po závěrečném hvizdu Hranice slavily zisk tří bodů, na kterých měl lví podíl právě „čaroděj" Marek.

Sestava: Marek – Tureček, Král, Münster – Vojtěšek, Cáb, Václavík, Andrýsek, Filák, Baďura (vaci)