„Výsledek odpovídá současnému stavu ve skladbě družstev. Těší mě, že si zahráli všichni naši hráči a zároveň jsme rádi, že v utkání se nikdo nezranil, protože nás v následujících dnech čeká náročný program,“ potvrdil kouč Zubří Andrej Titkov.

Jeho tým rozebral před více než tisícovou návštěvou soupeře díky důrazné obraně a rychlým smrtícím brejkům a svůj náskok navyšoval. Když brankář Petr Orság svou trefou přes celé hřiště zvýšil na propastných 29:12, dostala prostor celá lavička domácích. Hranice tak v závěru porážku korigovaly.

„Gratuluji domácím k vítězství, jelikož bylo zasloužené. My jsme se drželi jen na začátku utkání. Potom jsme začali kupit chyby, Zubří se dostalo do hry, kterou umí,“ uznal trenér Cementářů Libor Hrabal.

Oslabené Hranice musejí sbírat body jinde. Také v příštím domácím utkání to ale budou mít obrovsky těžké. Na Moravu zavítá mistrovská Plzeň. Zápas je na programu v neděli od 10.30 hodin.

HC ROBE Zubří – TJ Cement Hranice 33:20 (17:8)

Nejvíce branek: Zahradníček 6/2, Šlachta 5/1, Reček 5 – Mičkal 5/2, Hardt 4, Hlaváč a Horut po 3. Rozhodčí: Fukala, Mohyla. Sedmimetrové hody: 5/4 - 3/2. Vyloučení: 3 – 4. Diváci: 1154.