„Kdo se díval tady v hale, musel vidět, že Kopřivnice chce zvítězit víc,“ měl po utkání jasno trenér domácích Libor Hrabal.

„My jsme hráli pod rouškou toho, že jsme vyhráli ve Veselí. Mysleli jsme si, že ten výkon bude v nás, ale to není,“ dodal.

Po dobrém vstupu Cementářů do utkání se v polovině prvního poločasu ujala vedení Kopřivnice. Od té doby na hřišti dominovala.

„Za stavu 5:2, kdy jsme si mysleli, že to půjde samo, jsme přestali hrát. Agresivita tam nebyla vůbec žádná,“ kroutil hlavou Hrabal.

Kopřivnice se i ve druhém poločase prezentovala výbornou agresivní obranou a nasazením s okamžitým přechodem do útoku. Cementu vůbec nepomohlo ani zranění nejlepšího střelce týmu Indráka. V 56. minutě hosté dokonce vedli o 7 branek, Hranice už tento stav dokázaly pouze lehce korigovat na konečných 23:28.

„Každý mančaft může mít nějaký výpadek. Třeba jsme ho měli dneska, škoda, že je to tady v domácím zápase. Mohli jsme potvrdit naši dobrou šňůru, ale s takovým přístupem a odhodláním, kdy jsme prostě nechtěli, se nehraje,“ uzavřel Libor Hrabal.

TJ Cement Hranice - KH Kopřivnice 23:28 (12:15)

Nejlepší střelci: Menšík 4, Magrla 4, Mičkal 4 – Bukovský 8, Čadra 6, Střelec 3. Rozhodčí: Frieser, Kavulič. Sedmimetrové hody: 1/1 - 0/0. Vyloučení: 4:7. Diváci: 274.

ROZHOVOR S MICHALEM INDRÁKEM NAJDETE V ÚTERNÍM TIŠTĚNÉM VYDÁNÍ PŘEROVSKÉHO A HRANICKÉHO DENÍKU