Pojďte si zaběhat s Deníkem na běžeckou roadshow MATTONI FREERUN a vyhrajte!
Region - S létem běžecká sezóna nekončí! Vydejte se během Mattoni FreeRun Roadshow na ověřené a oblíbené trasy po celé republice. Prožijte podzim v pohybu, s fajn lidmi a objevte v sobě vášeň pro běhání. Přijďte s námi v pondělí 12. 10. od 17:00 hodin slavnostně otevřít běžeckou trasu Mattoni FreeRun v Olomouci! Běhat půjdeme v parku Flóra.
Stačí jen správně odpovědět na otázku a 3 soutěžící vyhrávají
Které známé osobnosti jsou tvářemi projektu MattoniFreeRun?
A) Vojtěch Bernadský a Lída Formanová
B) Vojtěch Dyk
C) Karel Gott
Správné odpovědi zasílejte na adresu soutez@denik.cz od 9. 10. do 12. 10. 2015. Vybereme 10., 50., 150. správnou odpověď
MATTONI FREERUN: Startuje podzimní běžecká roadshow
Všichni ve vašem okolí propadli běhání a vy se stále odhodláváte nebo vás odrazuje to, že nemáte s kým vyběhnout? Proměňte vaše nesmělé začátky v pravidelné tréninky, na něž se budete těšit a odcházet z nich pokojení a nabuzení dobrou náladou. Využijte otevřených tréninků ve vašem regionu!
Účast je zdarma. Stačí najít událost na Facebooku, vzít telefon, stáhnout RunCzech aplikaci a dorazit na start. Běžce čeká pitný režim, tematický dárek a v neposlední řadě příjemná atmosféra a zážitky.
Mattoni FreeRun je společný projekt Mattoni a RunCzech, jeho cílem je vzbudit v lidech vášeň pro běh, propojit zkušenější běžce s těmi, kteří kouzlo běhání teprve objevují. Projekt využívá 21 oblíbených běžeckých tratí ve větších městech České republiky. Na nich probíhají pod vedením zkušených koučů pravidelné tréninky. Vzájemnou komunikaci běžců usnadňuje aplikace RunCzech či facebooková stránka Mattoni FreeRun. Více na freeruns.cz.