Tenisový týden bude zahájen v sobotu 21. června turnajem čtyřher Precolor Cup 2008 a poté bude pokračovat Tenisovou akademií Petra Huťky.

Turnaj čtyřher se uskuteční v novém hávu. Z tradičního jednoho turnaje, kde byla v minulosti řada velice silných dvojic spolu s hráči o poznání s nižší výkonností, budou v letošním roce turnaje dva.

Hráči budou rozděleni do dvou výkonnostně vyrovnaných turnajů pod heslem „Nechceme výsledek 6:0“. Je to nová myšlenka pojetí tohoto již tradičního turnaje a pořadatelé věří, že tato změna přispěje k všeobecné spokojenosti hráčů.

Zkušenosti z turnaje o Cenu primátora ze zimy byly příznivé a hráči si pochvalovali vyrovnanost jednotlivých zápasů. Precolor show 2008 - koncert účastníků akademie, se uskuteční v neděli 22. června v 15.30 hodin v městském parku Michalov.

Bude mít hvězdné obsazení v čele s Helenou Vondráčkovou, ale i dalšími osobnostmi showbyznysu, jako jsou Věra Martinová, Vašo Patejdl, František Nedvěd, Petr Janda, Petr Rychlý, Josef Náhlovský, Josef Mladý, Ivo Jahelka, Miroslav Paleček a Josef Laufer, kteří jsou zárukou vynikající zábavy.

Dřina v tenisové akademii poté začíná v pondělí a končí v pátek. Dvoufázový trénink pod vedením trenérů CK Esta Europe a TK Precolor Přerov je směsicí tvrdé práce a zábavy.

Nejde jen o tréninkovou náplň, ale i o řadu vyhecovaných čtyřher a singlových klání mimo tréninkový proces. Zveme tímto všechny příznivce tenisu a dobré zábavy do areálu TK Precolor Přerov a parku Michalov.

(tk)