Bohužel, před odjezdem nečekaně odřekla svou účast trojice dívek, a tak se do Ostravy dostavilo jen sedm hráček do pole.

FBC Lipník - TJ Sokol Brno Židenice 4:0 (0:0,1:0,3:0)

I tak se ale první zápas povedl a Lipník soupeře z Židenic porazil. Po pomalejším rozjezdu se rozstřílela kapitánka Grufíková spolu se Slaninovou a juniorky zvítězily 4:0.

Branky: 2x Grufíková P., 2x Slaninová

FBC Lipník - Snipers Slavičín 5:11 (1:2,2:5,2:4)

Druhý zápas byl už o mnoho těžší, přece jen Slavičín je v tabulce druhý. Lipník dlouho držel se soupeřem krok, Slaninová v polovině zápasu dokonce snižovala na 2:3, ale poté se Slavičínu povedlo během dvou minut vstřelit tři branky a bylo rozhodnuto.

Branky: 4x Grufíková P., Slaninová

Sestava: Žočková (G) - Grufíková A., Segeťová, Žemlová - Grufíková P., Slaninová, Kopecká, Bakaiová

Hráli také muži B, kteří v domácím zápase přivítali Mohelnici B. Souboj dvou rezerv sice nejdříve vypadal na remízový duel, ale od druhé třetiny už byl Lipník jasně lepší a nakonec soupeře porazil 9:5. Brankově se blýskl především Kreutz, který vstřelil hattrick.