„Škoda, že se teď přerušuje soutěž, začalo to vše dobře zapadat. Přeji všem hlavně pevné zdraví,“ řekl po utkání hrající trenér Marek Hloch.

Ten se v zápase postaral o první branku hostů i rozdílovou trefu celého střetnutí. Hraničané podobně jako v předchozím domácím duelu s Kopřivnicí měli solidní náskok, tentokrát 6:3, v závěru z toho ale opět bylo drama.

„Naše klasika ve třetí třetině, bojíme se o výsledek a dostaneme zbytečné branky,“ zmínil Marek Hloch.

Svitavy ale bez podpory svých fanoušků dokázaly pouze snížit na 5:6, poslední minutu a půl však hosté ustáli. „Super odmakaný zápas. Klukům velká pochvala,“ byl spokojen Hloch.

Florbalové dění je stejně jako zbytek sportovního světa pozastaveno. Uvidíme, co herní (ale i tréninková) pauza s rozjetými Hranicemi udělá.

FBK TJ Svitavy – FBC Hranice 5:6 (2:2, 0:2, 3:2)

Branky: 8. Motl, 10. Vašák, 47. Říha, 57. Pakosta, 59. Říha – 10. Hloch, 12. Mikel, 23. Král, 27. Grygar, 52. Grygar, 56. Hloch. Rozhodčí: Axmann – Šiška. Vyloučení: 3:1. Využití: 0:1. Diváci: 0.