TJ Cement Hranice – SKP Frýdek-Místek 25:25 (12:12)

Úvod patřil nejprve hostům. Petrovský a Roman Meca jako první překonali Kučerku v domácí bráně. Prakticky již tyto úvodní branky odsoudily hranické borce k jejich roli ve zbytku utkání, kdy museli svého soupeře dotahovat. Domácím se začalo více dařit po 20. minutě, kdy se dokonce na chvíli zásluhou Herdy dostali do vedení. Přestávka byla ale ve znamení nerozhodného stavu 12:12.

I začátek druhé půle patřil spíše hostům, kteří se během úvodních minut dostali do vedení 13:17. Bravurní střelu předvedl v polovině poločasu Čadra, který po kombinaci s Galusem upravil skóre na 18:19, což opět nastartovalo přítomné diváky. Potřetí vyloučený Indrák viděl v 51. minutě od rozhodčích červenou a šel si definitivně sednout mezi diváky. Následně je vyloučen i Brož a Hranice se musí bránit víc než minutu a půl oslabeni o dva hráče. Pak se Frýdek dostal opět do tříbrankového vedení, ale Šíra svými dvěma střelami spolu s Magrlou zachránil čest Hranic, které za remízu získaly alespoň bod.

„S výsledkem dnes nemůžeme být spokojeni, ztratili jsme bod doma. Chtěli jsme vyhrát všechny domácí zápasy. Dnes udával tempo Frýdek, což jsme jako domácí měli dělat my. Ve druhé půlce jsem viděl větší zaujetí v obraně, větší agresivitu, ale spojky měly katastrofalní střelbu, skoro se do ní ani nedostávaly," hodnotil utkání hranický trenér Libor Hrabal. „Teď nás čeká náročný týden, na přípravu moc času není. Musíme si říct jen pár taktických věcí a budeme se spoléhat na to, že naše soupeře už trochu známe," doplnil Hrabal.