Za hranický tým vyhrál Kozubík a remizovali Vykopal, Šeiner a Hons. Za Skaličku vyhráli Sýkora, Orava, Bednář, Pospíšil a remizovali Vozák, Kincl a Vinklárek.

Do soutěžení se pustili i mladí šachisté.Vkrajském kole přeboru škol České republiky v šachu v kategorii A se Základní škola Skalička umístila s 10 body na třetím místě z šesti účastníků.

Tomáš Vozák získal 3,5 bodu, Kamas a Sedláček po dvou bodech, Hrbáčková 1,5 bodu a Smolka 1 bod. V kategorii B skončila Základní škola Struhlovsko Hranice se čtyřmi body jako pátá z šesti účastníků.

Po bodu získali Jan Pauswang, Navrátil, Jančík a Mikušík. V kategorii C bylo družstvo Gymnázia Hranice s pěti body páté z šesti účastníků. Z tohoto týmu vyhrál Jančík dva body, Bednář, Machač a Rychnovský po jednom.

Mladé šachisty čeká již brzy další soutěž. „Chlapci a děvčata ve věku od osmi do dvaceti let let již nyní trénují na soutěž o přeborníka města Hranic pro rok 2008, která se uskuteční v dubnu,“ prozradil Bohuslav Hons z hranického šachového oddílu.