V kategorii mladších žáků vybojoval vynikající třetí místo Arnošt Malenovský (30 kg), když podlehl pouze v jednom utkání, a to jen na výrok rozhodčích o aktivnějším závodníkovi. Ve váze do 38 kg, ve které bojovalo téměř čtyřicet soutěžících, potvrdil roli favorita Patrik Vašina, ten podlehl pouze judistovi z Ukrajiny a zaslouženě vystoupil na bronzový stupínek. O stříbro se postarala mladší žačka Šarlota Olšáková (48 kg), když suverénně prošla do finále, zde však podlehla. Zápas o bronz nezvládl ve váze do 38 kg Vincent Skurka, ale připsal si čtyři vítězná utkání. Sedmí skončili Tomáš Čechák a Klára Konečná. Devátá místa mají Jožka Daněk a Martin Bezděk. Neprosadili se Ondra Rác a Kryštof Janáček.

V kategorii starších žáků vybojoval David Šatánek (42 kg) výborné třetí místo, když podlehl v boji o finále. Barbora Lipková (57 kg) prohrála zápas o bronz. Viktor Vebr skončil devátý. Martin Humplík se neprosadil. V neděli nastoupil k opakovanému startu mezi dorostenci David Šatánek (46 kg), v prvním utkání podlehl Polákovi, v repasních pak třikrát zvítězil a zajistil si v této kategorii premiérové třetí místo. Daniel Čechák ve stejné váze obsadil sedmou pozici.

V sobotu měl Femax dva zástupce na turnaji přípravek v Brně. Benjamínek Erik Vybíral zvítězil ve všech utkáních před časovým limitem a zaslouženě mu patří zlatá medaile. Mladší žák Vašek Vandrovec na svých prvních závodech vybojoval stříbro. (oli)