Dva plavecké okruhy v přehradě, dohromady 1,5 km, desetikilometrový okruh kola, který se jel třikrát, a na závěr dva běžecké okruhy v celkové délce 9 km. Na jih Čech si přijela změřit síly s českou špičkou čtveřice AD Cyklo Brodek.

Náročná sezona ubírá síly, nikoli však elán. Do plavání se všichni pustili s velkou vervou. Z vody vylézali nejdříve Klakurka a Klíma. Dědek s Kristkem měli po plavání „tradiční“ ztráty, ale v náročné cyklistické části a v závěrečném běhu se posunuli značně vpřed. Nakonec na pásce vybojoval Dědek pátou příčku a za ním na šesté skončil Klakurka. Klíma byl nakonec 17. a Kristek 27.

Ve svých kategoriích age group 29 byli Klakurka druhý, Klíma sedmý a Kristek osmý. V age group 39 skončil Dědek druhý. Místo odpočinku a relaxace v krásném prostředí Šumavy se ještě v neděli přihlásili Dědek, Klakurka a Klíma do závudu tříčlených štafet.

Do plavání byl nasazen Klíma a na břeh vylézal s desetivteřinovým náskokem. Zde předával pomyslný kolík Dědkovi, který absolvoval cyklistickou část a náskok zvýšil.Vběžecké části tento náskok potvrdil a ještě zvýšil Klakurka a dovedl štafetu ke zlatu. Za brodeckou štafetou se umístily štafety Giga sport a Trisk ČB.