Tým tvoří tito hráči: P. Adamčík, V. Filip, O. Havran, M. Janečka, O. Krutílek, A. Novotný, M. Surovík, J. Štaffa, M. Švarc, V. Šrámek, J. Vrána, O. Vacula, M. Žerávek, A. Hlaváčková, G. Regecová a N. Maňáková.

Ze starší přípravky byli do kádru zapracování čtyři hráči, další nadějní hráči z přípravky odešli na hostování do Hranic. V současné době mají bělotínští v Hranicích na hostování v žákovské kategorií 6 hráčů.

Do týmu byla poprvé v historii starších žáků Bělotína zařazena i tři děvčata a několikrát nastoupila v základní sestavě. Dokonce G. Regecová rozhodla dvěma brankami zápas v Troubkách.

Nejlepším střelcem mužstva je J. Štaffa se šesti brankami a k oporám patří dále D. Vacula, M. Janečka, V. Filip a J. Vrána. V konečném pořadí podzimní části okresního přeboru se mužstvo nachází na sedmé příčce s bilancí čtyř vítězství a pěti porážek a se skórem 15:31.

Cílem pro jarní sezonu je postup na páté místo, od kterého mužstvo dělí čtyři body. Družstva starší přípravky 4+1 vedená P. Mrázkem tvoří deset hráčů (z toho dvě dívky). I přes to, že kádr je tvořený velmi mladými hráči, obsadili v šesti turnajích, kterých se zúčastnili, celkové druhé místo ve skupině a s předstihem si zajistili postup do finálového turnaje. V 18 utkáních celkem třináctkrát vyhráli, jednou remizovali a čtyřikrát prohráli. Získali 40 bodů se skórem 64:32.

(red)