V kategorii mladších žáků se o jedinou medaili postaral Ondra Rác ve váze do 55 kg. Ondra prohrál zápas o finále. V boji o bronz již byl bezchybný a zaslouženě vyhrál třetí místo. Ve váze do 50 kg Tomáš Kulíšek podlehl v boji o bronz a skončil pátý, stejně tak jako Nikol Orságová ve váze do 48 kg. Sedmé místo má Roman Chytrý (60 kg), devátý skončil Erik Vybíral (34 kg) v nejobsazenější váze turnaje. Neprosadil se Filip Hanzelka (42 kg) a Roman Mikeš (55 kg).

V kategorii starších žáků se blýskl zlatem ve váze do 38 kg Patrik Vašina. Ve váze do 42 kg si to spolu rozdali ve finále Radek Rýpar a Vincent Skurka. Radek vyhrál ve vyrovnaném duelu na rozhodnutí rozhodčích a vybojoval zlato. Vincent je druhý. V této váze ještě bodoval sedmým místem Vašek Vandrovec. Zápas o bronz neutáhli Vasil Hretu (50 kg) a Šarlota Olšáková (57 kg) a oba shodně skončili pátí. Do medailových bojů nezasáhli Jožka Daněk (50 kg), Tomáš Čechák (50 kg), Martin Bezděk (55 kg).

Ve stejný den startoval na turnaji dětí v Brně benjamínek Jan Tománek, který si čtyřmi výhrami zajistil první místo. (oli)