Po základních skupinách do čtvrtfinále skupiny A postoupili jak Kobert s Vymětalíkem, tak i Mužík s Beranem a nemilosrdný los ve čtvrtfinále proti sobě postavil Lesáka s Chytilem proti Kobertovi s Vymětalíkem. Po vyrovnaném zápase plném nádherných výměn, vyhráli Hraničtí Kobert s Vymětalíkem v tiebreaku a postoupili do semifinále, kam se naopak Beranovi s Mužíkem postoupit nepodařilo, neboť soupeři z Přerova byli nad jejich síly.

Semifinále zvládli Kobert a Vymětalík skvělým výkonem a svou letošní zatím výbornou formu potvrdili i v závěrečném finále, kde pak jednoznačně dominovali pestrou a tvrdou hrou a zaslouženě získali turnajovou trofej.

Vl. Lipka s P. Flajšarem ve čtvrtfinále skupiny B po skvělém a odvážném boji nakonec těsně prohráli. Výsledky a předvedená hra všech hranických hráčů napovídá, že letošní halová sezona by mohla být velice úspěšná. Ve stejný den se v hranické hale konal turnaj ve čtyřhře CTH – Monster Double Cup II.

Pořadí: 1. Gajdoš, Flajšar 2. Člupný, Žabčík (Valašské Meziříčí) 3. Kostelníček, Kádě 4. Kučera, Škrobal 5. Lubojatzky, Lemilan 6. Strnadel, Klvaňa.

Třetí turnaj v pořadí se bude konat 30. listopadu­. (cth)