Ohledně termínu převzetí výhry bude telefonicky kontaktována zástupcem redakce.

Výsledky tipovaných zápasů 3. kola:

SK Hranice – Brumov 1:1

Velké Karlovice – 1.FCV Přerov 1:1

Rýmařov – Kozlovice 3:1

Mohelnice B – Kojetín/Kovalovice 4:2

Želatovice – Velké Losiny 1:4

Lipník nad Bečvou – Náměšť 2:2

Bělotín – Hlubočky 4:0

Dub nad Moravou – Ústí 2:5

Troubky – Mostkovice 1:3

Beňov – Opatovice 4:6

Průběžné pořadí Tip ligy po 3. kole:

1. místo

0075|Markéta Strnadlová|Opa­tovice|⋌11|27

2. místo

0006|Lukáš Valašík|Přerov|⋌8|24

0028|Alois Novák|Vítonice|⋌5|24

0033|Tomáš Čech|Dolní Nětčice|⋌2|24

5. místo

0052|Pavel Šuba|Klokočí|⋌11|18

0063|Martina Vágnerová|Chro­pyně|⋌11|18

0049|Viktor Chlebník|Bělo­tín|⋌8|18

0023|Radim Frydrych|Hrani­ce|⋌5|18

0100|Mojmír Kabelík|Přerov|⋌5|18

0068|Roman Petřvalský|So­běchleby|⋌5|18

0021|Drahomíra Plesníková|Hus­topeče n/B|⋌5|18

0035|Pavel Vymětalík|Opa­tovice|⋌5|18

0097|Ivana Navrátilová|Pře­rov|⋌2|18

0032|Alexandra Remešová|Hrani­ce|⋌2|18

0064|Barbora Takáčová|Hrani­ce|⋌2|18

0007|Lubomír Jurečka|Přerov|⋌-1|18

17. místo

0118|Iveta Grešová|Bělotín|⋌8|16

18. místo

0044|Antonín Růžička st.|Paršovice|⋌8|15

0054|Jan Šuba|Hranice|⋌8|15

0077|Bohuslav Duchoň|Malhoti­ce|⋌5|15

0024|Pavel Rovenský|Bělo­tín|⋌5|15

0073|Miroslav Strnadel ml.|Opatovice|⋌5|15

0015|Tomáš Vaculík|Oploca­ny|⋌5|15

0025|Miroslav Gerhard ml.|Horní Újezd|⋌2|15

0103|Vlastislav Navrátil|Osek nad Bečvou|⋌2|15

0037|Jaroslav Polus|Hranice|⋌2|15

0038|Veronika Polusová|Hrani­ce|⋌2|15

0039|Lubomír Sedlák|Milenov|⋌2|15

0056|Josef Tománek|Hranice|⋌-1|15

30. místo

0128|Renata Kovaříková|Pře­rov|⋌8|13

31. místo

0078|Jarmila Galdová|Přerov|⋌14|12

0080|Pavel Adámek|Hranice|⋌8|12

0091|Pavla Balášová|Přerov|⋌8|12

0058|Miluše Zlámalová|Rakov|⋌8|12

0074|Tomáš Jakubec|Opato­vice|⋌5|12

0085|Pavel Poljanský|Pře­rov|⋌5|12

0072|Miroslav Strnadel st.|Opatovice|⋌5|12

0053|Jana Šubová|Klokočí|⋌5|12

0018|Božena Uhýrková|Ústí|⋌5|12

0034|Antonín Závodný|Hrani­ce|⋌5|12

0030|Dezider Bachorec|Hrani­ce|⋌2|12

0012|Pavel Jiřík|Radslavi­ce|⋌2|12

0010|Jaromír Novotný|Přerov|⋌2|12

0011|Antonín Ševěček|Přerov|⋌2|12

0050|Miroslav Bartošák|Hustopeče n/B|⋌-1|12

0082|Blahoslav Krček|Přerov|⋌-1|12

0092|Luděk Kovář|Stará Ves|⋌-4|12

48. místo

0134|Dušan Staněk|Hranice|⋌11|11

49. místo

0120|Zdeněk Greš|Bělotín|⋌2|10

0099|Lukáš Valentík|Lipník nad Bečvou|⋌2|10

51. místo

0090|Michal Baláš|Přerov|⋌5|9

0026|Jaroslav Kuchař|Opatovi­ce|⋌5|9

0096|Ivo Navrátil|Přerov|⋌5|9

0065|Petr Takáč|Hranice|⋌5|9

0088|František Baláš|Přerov|⋌2|9

0076|Petr Cagaš|Malhoti­ce|⋌2|9

0081|Lukáš Hlobil|Přerov|⋌2|9

0104|Irena Hlobilová|Pře­rov|⋌2|9

0002|Pavel Němčák|Troubky|⋌2|9

0036|Petr Šíp|Hranice|⋌2|9

0004|Josef Voráč|Jezerni­ce|⋌2|9

0051|Simona Bartošáková|Hus­topeče n/B|⋌-1|9

0102|Miroslava Kociánová|Přerov|⋌-1|9

0022|Monika Plesníková|Hus­topeče n/B|⋌-1|9

0069|Miroslav Řehák|Opatovice|⋌-1|9

0041|Antonín Uhýrek|Ústí|⋌-4|9

67. místo

0113|Květoslav Otáhal|Vlkoš|⋌5|7

0123|Eliška Hložková|Paršo­vice|⋌2|7

0127|Jan Kovář|Stará Ves|⋌2|7

0112|Jaroslav Králík|Přerov – Újezdec|⋌2|7

0105|Jan Bubeník|Tučín|⋌0|7

0121|Martin Jakubec|Ústí|⋌-1|7

0119|Lubomír Zlámal|Rakov|⋌-1|7

74. místo

0040|Roman Alex|Hranice|⋌5|6

0016|František Jiřík|⋌5|6

0109|Miroslav Kovář|Přerov VI – Újezdec|⋌5|6

0014|Roman Kubáč|Přerov|⋌5|6

0079|Karel Galda|Přerov|⋌2|6

0009|Drahoslav Gebur|Přerov|⋌2|6

0057|Roman Hroch|Hranice|⋌2|6

0086|Martin Kovář|Stará Ves|⋌2|6

0001|Antonín Šimeček|Veselíč­ko|⋌2|6

0066|Eva Takáčová|Hrani­ce|⋌2|6

0029|Tomáš Klvaňa|Opatovice|⋌-1|6

0020|Radomír Klvaňa ml.|Opatovice|⋌-4|6

86. místo

0114|Karel Drnovský|Přerov|⋌5|4

0122|Aleš Martinát|Hrani­ce|⋌2|4

0126|Marek Netopil|Přesta­vlky|⋌2|4

0003|Michal Bartoněk|Přerov|⋌0|4

0106|Kateřina Bubeníková|Tu­čín|⋌0|4

0130|Stanislav Holaň|Přerov|⋌-1|4

92. místo

0043|Antonín Růžička ml.|Paršovice|⋌5|3

0027|Petr Gajdoš|Bělotín|⋌2|3

0087|Zdeněk Adam|Radotín|⋌-1|3

0008|Věra Geburová|Přerov|⋌-1|3

0019|Radomír Klvaňa|Opatovice|⋌-1|3

0062|Petr Mikulík|Býškovice|⋌-1|3

0070|Radim Zlámal|Rakov|⋌-1|3

0005|David Šimeček|Veselíčko|⋌-4|3

0083|Jiří Pavelka|Přerov|⋌-7|3

101. místo

0131|René Hanečka|Žalko­vice|⋌2|2

0133|Antonín Návara|Ústí|⋌2|2

0129|Jan Čtvrtníček|Tu­čín|⋌0|2

104. místo

0055|Marie Dreiseitelová|Mi­lenov|⋌5|1

0108|Miloš Bubeník|Tučín|⋌0|1

0071|Ctibor Melich|Hranice|⋌0|1

0059|Jiří Volf|Hranice|⋌0|1

0125|Radek Klvaňa|Hranice|⋌-1|1

0111|Josef Kubáč|Přerov|⋌-4|1

0116|Jaroslav Skácelík|Přerov|⋌-4|1

111. místo

0042|Jan Skopal|Valšovi­ce|⋌5|0

0110|Radek Dokoupil|Přerov|⋌2|0

0101|Alena Dokoupilová|Pře­rov|⋌2|0

0046|Ladislav Šustek|Paršovice|⋌-1|0

0045|Miroslav Takáč|Hranice|⋌-1|0

0089|Natálka Černošková|Přerov|⋌-7|0

117. místo

0061|Vladimír Tutka|Hranice|⋌0|-1

0132|Ondřej Uhýrek|Ústí|⋌-1|-1

119. místo

0115|Zlata Kristinková|Pře­rov|⋌2|-2

0060|Daniel Tutka|Hranice|⋌2|-2

0107|Blanka Bubeníková|Tu­čín|⋌0|-2

0031|Miloslav Jančík|Soběchle­by|⋌0|-2

0124|Jitka Jakubcová|Ústí|⋌-1|-2

0094|Bohuslav Zemánek|Přerov|⋌-1|-2

0117|Jana Hradilová|Přerov|⋌-4|-2

126. místo

0067|Monika Petřvalská|So­běchleby|⋌-1|-3

0047|Jarmila Růžičková|Par­šovice|⋌-4|-3

0095|Petr Kavka|Přerov|⋌-7|-3

129. místo

0098|Tomáš Kotas|Bystřice p. Hostýnem|⋌0|-4

0017|Hana Vodičková|Rad­slavice|⋌0|-4

0135|Miroslav Navrátil|Tovačov|⋌-4|-4

132. místo

0013|Petra Pohnanová|Přerov|⋌-1|-6

0093|Linhard Sládeček|Přerov|⋌-1|-6

0084|Vladimír Bija|Beňov|⋌-4|-6

0048|Hana Růžičková|Par­šovice|⋌-4|-6

Uložit TXT Vybrat vše (CTRL+A)EditovatZaloženo redaktorem