Přerovan Tomáš Pivoda si odvezl hned dvě ceny, a to cenu za úspěšnou reprezentaci České republiky v zahraničí a cenu pro vůbec nejlepšího motokáristu České republiky v sezoně 2007, která se nazývá Cena Jiřího Balcara.

Cenu Jiřího Balcara uděluje Asociace kartingu při AČR na základě doporučení Asociace jezdců a soutěžících. Všichni kolem Tomáše jsou velmi rádi, že tuto cenu získal, a vnímají ji nejen jako ocenění úspěchů letošní sezony, ale také jako ocenění výkonů, které dokázal ve své závodnické historii.

Před časem jsme psali, že si Tomáš Pivoda svými výkony řekl o nominaci na Zlatý volant, nyní se domníváme, že patří mezi horké favority.

Začátkem prosince jede Tomáš opět testovat Formuli Masters, a to na římský okruh Valelunga. Tentokrát se jedná o oficiální trénink série International Formule Masters a tak bude porovnání se širokou konkurencí.

Není asi již tajemstvím, že Tomáš by v sezoně 2008 měl nastoupit do tohoto prestižního seriálu. Podle informací od promotéra seriálu by měl být úplně nejmladším účastníkem šampionátu.

PŘEČTĚTE SI DALŠÍ ZPRÁVY Z HRANICKA

Moje HranickoSportKulturaPodnikáníČerná kronika