Mezi velmi kvalitními závodníky, včetně Mourhita Mohammeda, atleta, který je držitelem evropských rekordů na 3,5 a 10 kilometrů a bronzovým medailistou na mistrovství světa 1999, se neztratili ani zástupci hranického Rocktechniku.

Ondřej Horák obsadil v kategorii mužiA42. místo, Lukáš Gočaltovský 72. a Ladislav Gočaltovský 27. v kategorii B.

O čtrnáct dní později se hned šest hranických triatletů postavilo na start dalšího běžeckého závodu Radíkovská patnáctka, kterého se zúčastnilo 104 závodníků.

Nejlépe si vedl Václav Žabíček, který v celkovém pořadí vybojoval osmou příčku a druhé místo v kategorii muži B.

V kategorii muži A pak skončil Ondřej Horák 15., Michal Malík 17. a Lukáš Gočaltovský 20. V kategorii mužů B se umístil Ladislav Gočaltovský na šestém místě a Lubomír Líbal svým výkonem uzavřel první desítku.