Na svůj „dvoreček“ si Základní školy z Hranicka pozvali Struhlováci a malí sportovci se snažili ze všech sil. Celý první stupeň ZŠ Struhlovsko si vyzkoušel, jak je na škole zvykem, běh na 50 metrů, hod míčkem a skok do dálky.

Snažili se všichni, seč jim síly stačily. Mnozí z nich dokazovali, že o mladé následovníky loňských přeborníků České republiky v atletickém čtyřboji je postaráno. Poté se uskutečnilo klání mezi zúčastněnými školami.

K vidění byly velmi dobré výkony: Dominik Navrátil (ZŠ Drahotuše) 320 cm dálka, Jana Nehybová (ZŠ Černotín) 30,5 m míček; 8,37 s. běh 50 m, Klára Čadrová (Struhlovsko) 8,12 s. běh 50 m; 368 cm dálka, Matěj Haša (ZŠ 1. máje) 36 m míček; 327 cm dálka, Adam Kolář – náhradník (ZŠ 1. máje) 36 m míček; 337 cm dálka.

Celkově zvítězilo ZŠ Struhlovsko A v sestavě: Tereza Holásková, Adéla Smutná, Vojta Jemenka, Luděk Kocián, Klára Čadrová, Pavlína Hladíková, Jakub Frydrych a Michal Hudeček, před ZŠ 1. máje a ZŠ Černotín. Čtvrtá byla ZŠ Drahotuše a poslední skončilo Struhlovsko B.

PŘEČTĚTE SI DALŠÍ ZPRÁVY Z HRANICKA

Moje HranickoSportKulturaPodnikáníČerná kronika