Nejdříve se do bojů zapojili mladší žáci a žákyně. Zde se nejlépe vedlo dvěma děvčatům ve váze nad 57 kg. Úspěšnější byla Barbora Ondroušková, která vybojovala stříbrnou medaili. Na Janu Tomečkovou zbyl bronz. Kousek od medaile byl Jan Roth ve váze do 50 kg, když podlehl v boji o bronz a skončil pátý. Devátá místa obsadili Roman Hynčica, Petr Koubek a Erik Vybíral. Ondra Vašina je jedenáctý. Do opravných bojů se nedostal Tomáš Hynčica, i když svůj úvodní zápas vyhrál.

Dále se na tatami představili starší žáci a žákyně. Stříbrnou medaili vybojovala Šarlota Olšáková (63 kg), když podlehla ve finále slovenské judistce. Bronzovou medaili urval Patrik Vašina (42 kg), ten podlehl v boji o finále, v souboji o třetí místo již byl bezchybný. Sedmá místa mají Ondra Rác a Martin Bezděk ve váze do 60 kg. Devátí jsou Marie Malířová a Tomáš Čechák. Neprosadili se Roman Chytrý, Vincent Skurka, Vašek Vandrovec a Jožka Daněk.

V neděli si jel napravit reputaci starší žák Vincent Skurka (50 kg), když startoval v kategorii dorostu. Po dvou výhrách se utkal o postup do finále se svým tréninkovým kolegou a po vyrovnaném souboji nakonec podlehl v boji na zemi. Ve finále oprav si v prodloužení zaslouženě vypral bronzovou medaili.

Pětičlenná skupina benjamínků startovala ve stejný den na Valentýnském turnaji v Karviné. První místa vyhráli Kristýna Pokorná a Ondra Vybíral. Druhé místo si domů přivezli Jan Tománek, Bára Kulhánková a Dorka Malířová. O týden dříve startovala opět pětice judistů z Hranic na Velké ceně Veselí nad Moravou. První místo mají benjamínci Ondra Vybíral, Bára Kulhánková a Dorka Malířová. Druzí jsou benjamínka Bára Janíková a mladší žák Erik Vybíral. (oli)