Hrálo se jako vždy staří proti mladým. Tentokrát zvítězily zkušenosti a vítězem tohoto klání se stalo mužstvo „Starých". Poslední aktivitou bývá turnaj ve stolním tenise, který si mezi sebou pořádají staří páni. Nejinak tomu bylo i vloni.

Odpoledne plné zápasů a zábavy u tohoto klání se odbývalo v herně stolního tenisu v Lidovém domě. Účastníci ukázali, že pingpongový míček jim také není cizí. Sedmdesát zápasů určilo toho nejlepšího. Stal se jím Mira Strnadel, který nenašel ani v jednom zápase přemožitele.

Za ním se umístil jako druhý Luba Číhal a třetí místo bral Peťa Cagaš.

Už první sobotu v lednu pořádal TJ Sokol novoroční výšlap na Radhošť. Je to 31. ročník turistické akce, které se zúčastňují občané Opatovic. Po počátečních problémech s dopravou, které se vyřešily, dorazily dva autobusy plné opatovských turistů na Pustevny. Počasí jim přálo. Nesvítilo sice sluníčko, ale nefoukalo a teplota minus čtyři byla ideální.

Z Pusteven se šlo k soše boha Radegasta. Poté následovala část trasy k vrcholku bájného Radhoště. Zde všichni obdrželi účastnické listy. Poté následoval sestup do Rožnova. Někteří šli přímo, někteří přes chatu Mír. V Rožnově turisté nasedli do připravených autobusů a zanedlouho vystupovali v Opatovicích­. (vym)