Ve 14.30 hodin poté budou na programuboje v play-off. Turnaj pod názvem HONEMSEM. NOHEJBAL. PŘEROV, Memoriál Pavla Holíka, je tradičním turnajem zařazeným do celorepublikového nohejbalového kalendáře.

V tomto rozsahu a kvalitě je v Přerově pořádán již od roku 2005. Spolupořádání turnaje se každoročně účastní statutární město Přerov a spolupráci poskytuje také Český nohejbalový svaz. Osobní záštitu nad turnajem přebírají primátor města Přerova i hejtman Olomouckého kraje.

Jako každoročně půjde o silně obsazený turnaj, neboť účast již potvrdili hráči vítězů české extraligy, slovenské 1. ligy, čerství mistři světa 2008 a samozřejmě zástupci české nohejbalové špičky. V jednání jsou starty dalších družstev nohejbalové Evropy.

Cenné zkušenosti budou na turnaji sbírat také nadějní mladí přerovští nohejbalisté. „Turnaj bude pořádán jako druhý ročník Memoriálu Pavla Holíka, který byl známou osobností nohejbalu, a to nejen v Přerově. Především jeho zásluhou se v Přerově uskutečnily v letech 2005 a 2006 mezinárodní nohejbalové turnaje, které byly příznivě hodnoceny všemi zúčastněnými a znamenaly skvělou propagaci nohejbalu, jako tradičního a oblíbeného českého sportu.“

„Je pro nás poctou i povinností pokračovat v tom, čeho již bylo dosaženo, a opět po roce přivést do Přerova vrcholný nohejbal s neopakovatelnými sportovními zážitky,“ říká Jiří Pavelka, předseda nohejbalového oddílu TJ Spartak MSEM Přerov.