O den později se devět žáků zúčastnilo prvního Českého poháru v tomto roce a hned si v silné konkurenci závodníků z celé ČR, Slovenska a Polska připsali body do ranking listu. Mezi mladšími žáky se nejlépe dařilo Patriku Vašinovi (30 kg), který si bezkonkurenčně vybojoval zlato, když ukončil všechny své zápasy před časovým limitem. Další medaili přidala mladší žačka Šarlota Olšáková (44 kg), když se sítem pavouka proprala až do semifinále, kde podlehla. Ve finále oprav zvítězila a zajistila si bronz. Také se dařilo Lukáši Králíkovi (34 kg), který v nabité váze, kde bojovalo čtyřicet judistů, dokázal dvakrát zvítězit a zajistil si 9. místo. Martin Bezděk (42 kg) a Vašek Příleský (42 kg) se neprosadili.

Starší žáci se předvedli ve výborném světle. David Šatánek (38 kg) postoupil do finále své váhy, kde ve vyrovnané zápase podlehl až na výrok rozhodčích o aktivnějším závodníkovi, a obsadil druhé místo. Ve váze do 55 kg Lukáš Příleský prohrál první utkání, soupeř ho však vytáhl do oprav, kde Lukáš dokázal třikrát skórovat, ve finále oprav nakonec nedotáhl vítězství dokonce a skončil pátý. Stejně dopadla i starší žačka Barbora Lipková (52 kg), ta se proprala do semifinále, kde podlehla stejně tak jako v boji o bronz. Martin Humplík (46 kg) se neprosadil.

V sobotu 18. února odjelo šest benjamínků na Lízátkový turnaj do Uherského Brodu, všichni si domů odvezli medailové umístění. Jediné zlato zajistil pro Femax Engineering Roman Chytrý. Stříbro vybojovali Arnošt Malenovský, Ondra Vašina a Jakub Rác. Bronz odvezli Ondra Rác, Lukáš Koláček a Hanka Hadašová. (oli)