Jaroslava Matěje s Rostislavem Hanzelkou nahradila nová trenérská dvojice Vladimír Sirvoň - Antonín Tománek, která již vedla tým v utkání osmého kola na Slavii Praha.

Přerovské hráčky se chtěly před novými kouči vytáhnout, což jim ovšem vydrželo jen první set. Poté vypluly na povrch slabiny týmu, které rozhodly o osmé porážce v sezoně.

Slavia Praha - PVK Přerov Precheza 3:1 (-23, 23, 12, 19)

Úvod střetnutí patřil kupodivu hostům, kteří se vehementně pustili do soupeře a první sadu také vyhráli. Po změně stran si Slavia na tlak zvykla a uchopila otěže utkání do svých rukou.

Přerov ještě zazlobil v koncovce druhé sady, kdy odvrátil sedm setbolů a snížil na 23:24. Osmý setbol už ale domácí využili díky nekázni hostujících hráček v mezihře. Tento klíčový okamžik rozhodl nejen set, ale také celé utkání.

Poté totiž vyplynuly na povrch slabiny přerovského celku a Slavia v utkání jasně dominovala. Přerov musí zlepšit mezihru, hrát důrazněji v útoku a poté se mu snad již podaří vyhrát první letošní utkání.

Snažit se o to bude v sobotu, kdy od 18 hodin přivítá na domácí palubovce celek Frýdku-Místku, který má na svém kontě jen dvě vítězství.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

Volejbalistky odvolaly trénéra, ale na první vítězství stále čekají

Přerovské volejbalistky prohrály i ve Střešovicích

 

PŘEČTĚTE SI DALŠÍ ZPRÁVY Z HRANICKA

Moje HranickoSportKulturaPodnikáníČerná kronika