Stříbrné medaile a drobné finálové zaváhání si připsali shodně Karel Platoš v kategorii do 81 kg a Gabriela Nádvorníková v kategorii do 63 kg. Poslední medaili a kompletní medailovou sbírku završil Dominik Vašut v kategorii do 90 kg.

Těsně pod stupni vítězů na pátém místě skončil Matyáš Roubík ze spřáteleného klubu Judo Sokol I Prostějov. Na medaile nedosáhli Tomáš Ličman, František Zlámal a Ladislav Adámek.

Seniorští judisté během čtyřdenního zájezdu oslavili závěr sezony také návštěvou hlavních památek přímořského hlavního města Řecka.

Dornica a Vaculík pátí na republikovém přeboru

V Mladé Boleslavi se konal přebor České republiky mladších a starších žáků a žákyň. Turnaje se zúčastnilo přes 750 závodníků z celé republiky včetně sedmi zástupců Judo Železo Hranice.

Nejlepší výkon předvedli Vojtěch Dornica a Dominik Vaculík, avšak v boji o bronz oba nešťastně podlehli svým soupeřům a museli se spokojit s pátým místem na celorepublikové úrovni.

Po dvou výhrách a dvou porážkách si celkové deváté místo vybojovali Matěj Macháček a Alice Kotíková.

Na turnaji se letos přes svá úvodní utkání neprosadily Barbora Vlčková, Martina Štukovská a Michaela Vaculíková.

„Letos si všichni zaslouží pochválit za skvělé výkony a rád bych za celý klub pogratuloval k pěkným výsledkům. Jsem přesvědčen, že v příštím roce se nám jistě podaří proměnit zkušenosti a získat umístění na bedně,“ komentoval výkony svých závodníků trenér Ondřej Rác.

Zdroj: Judo Železo Hranice

Fotbalisté Vigantic (v černém) se rozloučili s podzimní části I. A třídy skupiny A v derby s Rožnovem pod Radhoštěm přesvědčivou výhrou 5:0. Lví podíl na ni měli největší hvězdy Vigantic Milan Baroš a René Bolf, kteří dali po jedné brance.
Za hvězdou na exkluzivní oslavě: Baroš dal gól, fanoušci Vigantic vás dostanou