Jedněmi z nejnáročnějších a ve výsledku také nejkrásnějších jsou vždy dorty svatební – malá i velká umělecká díla, pastva pro oči a následně i chuťové pohárky svatebčanů. Je lépe svatební objednávky dělat s větším předstihem, a to především kvůli stojanům na svatební dorty.

Tyto stojany zapůjčujeme pouze k u nás zhotovovaným dortům zdarma. O stále oblíbenějších amerických minidortíčcích, tzv. cupcakes, jste už určitě slyšeli. Mnohé nevěsty se bezpochyby shodnou v tom, že jde o velmi praktickou a přitom neméně okouzlující, nápaditou a krásnou alternativu klasického svatebního dortu.

„Pokud opravdu něco chcete, jděte si za tím a udělejte pro to maximum. Odměnou vám bude práce, která je vaším koníčkem. Mám to štěstí…" Martina Tovaryšová

Rozdávají se svatebčanům místo obvyklých porcí velkého svatebního dortu a svou dokonalostí a rozmanitostí určitě nikoho nezklamou. Pokud si však jako novomanželé nechcete nechat ujít slavnostní okamžik tradičního krájení klasického svatebního dortu, je tu jednoduché řešení.

Objednejte si menší dort, určený např. jen pro vás, vaše rodiče a svědky a ostatním hostům pak nabídněte právě cupcakes, nejlépe upravené ve stylu, barvě a dekoraci vašeho svatebního dortu.

Výběr svatebního dortu

Stále nemáte jasno, jaký zvolit svatební dort? Máte spoustu otázek a chybějí vám na ně odpovědi? Svatební dort je klíčovým prvkem svatby. Jsou s ním spojeny tradice a zároveň tímto opulentním desertem poděkujete rodině a přátelům, kteří jsou v tento slavnostní den s vámi. Rodiče jistě potěší zvláštní poděkování ve formě děkovacího dortu sladěného se svatebním dortem. I proto musí být výběr dobře promyšlený a naplánovaný tak, aby vše probíhalo úspěšně. Prvním krokem je výběr toho správného cukráře. Na závěr malá tradice – nezapomeňte na polibek nad svatebním dortem, aby bylo manželství bohaté na děti.

www.dorty.tk/