Zajímavé zvýhodněné akce připravily pro návštěvníky na duben i hotely a wellness centra Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích. Jsou připraveny jak pro ubytované hosty, tak i pro ty, kteří chtějí vyjet jen na jeden den za vyhlášenými službami tamních relaxačních center.

Tři hodiny za cenu dvou

Zbavte se faldíků po zimě, je nejvyšší čas začít s přípravou na plavkovou sezónu. Ve Wellness Horal můžete propojit relaxaci s péčí o svou postavu. V rámci akce „Fit do plavek" získáte v dubnu ke vstupu na 2 hodiny do termálních bazénů hodinu navíc, abyste si také mohli zacvičit ve fitness centru. Věnujte tréninku tolik času, kolik potřebujete, a pak se ponořte do vyhřívané slané vody. Platí od pondělí do čtvrtku a vztahuje se na individuální vstupné (nikoli na rodinné).

Jarní romance – balíček procedur

Nalaďte se na jarní notu. Ve Wellness Horal připravili také speciální zvýhodněný balíček procedur, který ve vás probudí novou energii a dopřeje pokožce těla i obličeje vzpruhu a omlazující péči. Jarní romance pro 1 osobu zahrnuje tělový zábal Rasul, obličejové ošetření Pure Fiji, celodenní vstup do všech prostor Wellness Horal a ručníkový a čajový servis a to za zvýhodněnou cenu.

Spa day: 1 + 1 za polovinu

Také blízký Spa hotel Lanterna přichází s mimořádnou nabídkou pro milovníky relaxace. V dubnu nabízí zvýhodnění na Spa day - celodenní pobyt pro neubytované hosty v relaxačním centru L-Spa s masáží a tříchodovým fitness menu v ceně. Pokud přijedete na Spa day ve dvou, za druhý Spa day ve stejné nebo nižší hodnotě zaplatíte polovinu. Více zde.

Jarní znovuzrození – masáž v ceně

Když zůstanete přes noc, užijete si kvalitní relaxaci na maximum. Spa hotel Lanterna v dubnu nabízí také zvýhodněný pobyt Jarní znovuzrození, zahrnující již při ubytování na 1 noc masáž nebo obličejové ošetření. V ceně je také snídaně, večeře a volný vstup do L-Spa i do Wellness Horal s termálními bazény a saunovými rituály. Ideální pro páry!

Vyhlídka: tip pro gurmány

Ideálním završením relaxačních zážitků je kvalitní gastronomie. Tu si můžete dopřát v zážitkové restauraci Vyhlídka v hotelu Lanterna. Na duben kuchaři připravili degustační menu To nejlepší od místních farmářů. Ochutnáte zajímavé variace pokrmů připravených z kvalitních produktů od valašských producentů, ale i ze surovin, které najdete doslova na louce.

Více na www.valachy.cz.