Zkuste to s dárkovými poukazy na různé zážitky. Letos jsou opět v kurzu masáže či wellness pobyty, ale s rostoucí oblibou dobrého jídla se hitem stávají i poukazy na menu v kvalitních restauracích a nově i různé sportovní zážitky.

Jak tedy na to? Především při nákupu raději zapomeňte na slevové portály. Ani vás by nepotěšilo zjištění, že na dárku pro vás chtěl někdo v první řadě ušetřit, navíc kvalita bývá někdy nejistá. Lepším řešením je darovat poukaz do skutečně prověřeného wellness či hotelu s nabídkou více aktivit. Můžete tak věnovat nejen konkrétní službu, ale i hodnotový poukaz, při jehož „utrácení" má obdarovaný z čeho vybírat.

Jedním z míst splňujících tyto nároky je Resort Valachy Velké Karlovice. Jeho tři hotely s relaxačním centrem Wellness Horal a Ski areálem Razula jsou proto letos opět v hledáčku těch, kteří plánují koupit pod stromeček dárkový poukaz.

„Stejně jako každý rok před Vánoci máme nyní frmol, prodej dárkových poukazů rok od roku roste. Je to i tím, že lidé rádi věnují svůj volný čas relaxaci, dobrému jídlu a obecně zážitkům a novým emocím," říká ředitel Resortu Valachy Tomáš Blabla. Denně nyní Resort Valachy vystaví na pět desítek poukazů. „To hlavní nákupní období přitom máme teprve před sebou. V týdnu před Vánoci to bývá dvojnásobek," prozrazuje Tomáš Blabla.
O co je letos největší zájem? Nechejte si inspirovat tipy z Resortu Valachy:

1.Wellness den pro zdraví - Celodenní pobyt ve Wellness Horal s masáží dle výběru a obědovým menu. Ideální kompromis mezi „pouhou" masáží a vícedenní dovolenou. Nejprodávanější dárkový poukaz Resortu Valachy.

2. Romantické hýčkání – Oblíbený pobyt pro páry ve Spa hotelu Lanterna se snídaní do postele, romantickou večeří, masáží a neomezeným vstupem do wellness. Ideální i jako svatební či valentýnský dar.

3. Kurz etikety s Ladislavem Špačkem - Jedinečná příležitost osvěžit si zásady stolování a společenského chování. Večer ve společnosti „mistra etikety", se zážitkovým menu restaurace Vyhlídka a s ubytováním na 1 noc v ceně.

4. Startovné VALACHY TOUR - Tip pro sportovce či sportovkyni! Darujte předplacené startovné na všech pět závodů seriálu VALACHY TOUR, který zahrnuje noční závod na běžkách, duatlon, mini triatlon, běžecký závod a maraton horských kol.

5. Běžecká škola Miloše Škorpila - Známý běžecký guru míří opět na Valašsko. Věnujte pobyt zasvěcený tréninku pod vedením špičkového odborníka. V nabídce najdete i jiné sportovní tipy, třeba Školu běžeckého lyžování.

6. Skipas do sedmi areálů Beskyd – Společný skipas Skiregionu Valašsko platí v areálech Kohútka, Razula, Bílá, Kyčerka, Machůzky, Jezerné a Karolinka. Vhodným dárkem mohou být skipasy „6 dnů ze sezóny" nebo „12 dnů ze sezóny".

7. Gurmánské menu v restauraci Vyhlídka - Potěšte náročného gurmána poukazem na večeři v zážitkové restauraci Vyhlídka v hotelu Lanterna. Každý měsíc je v nabídce jiné tématické menu snoubené s víny. Od ledna Vyhlídka vylepšuje služby a rozšiřuje menu na 6 chodů.

Více tipů i s možností on-line objednání najdete zde.