Například s bolestmi zad a hlavy či se ztuhlostí šíje se potýká stále více lidí. Cílem Relax studia je uvolnit tělo a zároveň pohladit duši. „Vliv naší psychiky na fyzický stav těla je bezpochyby obrovský, proto jsou naše terapie založené na jemném přístupu- harmonizaci dotekem a pohlazením," říká terapeutka Ivana Krischková, držitelka mnoha certifikátů pro práci s energií. Podle jejích slov je dnes spousta lidí válcována stresem a tlakem materiálních hodnot. „V dnešním virtuálním světě si často ani neuvědomujeme, jak moc můžeme být frustrováni nedostatkem něhy a lidského kontaktu," mluví o svých zkušenostech z praxe s klienty. Osobnost člověka je během života determinována různými zážitky. Při práci s čistou energií se klient dostává hlouběji ke svému vnitřnímu já a dokáže ho lépe vnímat, procítit, rozumět mu. A to nás činí šťastnějšími.

Paní Jana V. zavítala do salonu s běžným stresovým zatížením, jaké dennodenně zažíváme. „Byla jsem nadšená všestrannou péčí, terapie mi pomohla psychicky i fyzicky," sděluje své zážitky z první návštěvy. Po několika terapiích odezněly bolesti hlavy a vymizela ztuhlost šíje a svalů.

Relaxační studio hotelu Trinity.Zdroj: Archiv relaxačního studia

„Po návštěvě studia zapomenete na únavu, cítíte se svěží, jako na novém světě," dělí se o své zážitky Petr J. Ošetření pomocí terapie je komplexní, pomůže vám na těle i na duchu. Vše se děje díky léčivé univerzální energii, kterou terapeutka směřuje k energetickým drahám těla. Ovlivněním těchto čar dojde k uvolnění blokád organismu, harmonizaci toku energie a nastavení nové rovnováhy těla. Dotyky prstů se svaly, nervy i páteř postupně uvolní. Zprůchodní se krevní cesty, svaly se narovnají do přirozených tvarů. Vnitřní orgány zlepší svou činnost, stimuluje se lymfatický systém. Už z první návštěvy odchází klient často bez bolesti. Navíc jste omlazeni díky aktivaci buněk pomocí čisté vesmírné energie. Psychická pohoda, fyzický náboj a krása vyzařující navenek - to je výsledek účinné terapie.

V mnoha směrech unikátní metoda přináší hlubokou, meditativní relaxaci, při níž snadno ztrácíte pojem o čase a všedních starostech. Dotyková terapie je velmi příjemnou formou prevence proti nemocím. Naplní vás pocitem blaha, je to mimořádný, celostně uzdravující zážitek.

Další informace mohou zájemci najít na webových stránkách www.lecivydotek.com.