Přesně takovou si můžete dopřát v lůně Chráněné krajinné oblasti Beskydy, v resortu Valachy ve Velkých Karlovicích, pod jehož hlavičku patří tamní hotely Lanterna, Horal a Galik a Ski areál Razula. Součástí resortu jsou i moderní relaxační centra, bowling, squash kurt či dětské koutky, takže se tu nebudete nudit ani večer nebo když vás zaskočí obleva. Další zábavu navíc obstarají termální bazény Wellness Horal se slanou vodou vyhřívanou na 36°C, které díky své výjimečnosti získaly Cenu Kudy z nudy 2011 za Podnikatelský počin sezóny.

Se skipasem do tří areálů

Zimní dovolená v Beskydech s ubytováním dětí do 12 let zdarma na přistýlce je v nabíce resortu Valachy od ledna do konce března. Rodiče za své potomky pouze doplácejí večeře a skipas.

Náruživé lyžaře jistě potěší, že v ceně je zahrnuta permanentka nejen do „domovského“ Ski areálu Razula se snowparkem a snowtubingem, ale i do ski center Kohútka a Bílá, vzdálených 20 minut jízdy autem. Dohromady to obnáší 15 km sjezdovek, v Kohútce a Bílé s komfortem sedačkových lanovek.
Zvýhodněný pobyt dále zahrnuje snídaně i večeře, hosté Lanterny a Horalu mají v ceně i relaxační masáž, animační programy a vstup do hotelových relaxačních center se saunovým světem a nabídkou masáží včetně termálních bazénů. Čím víc dnů v resortu Valachy strávíte, tím víc dalších bonusů dostanete – třeba kosmetické ošetření, tělový zábal Rasul nebo bowling či squash.

HIT sezóny: Wellness pobyt

Pokud před lyžováním dáváte přednost relaxaci, můžete si v resortu Valachy dopřát Wellness pobyt v Beskydech. O jeho kvalitách svědčí i fakt, že za něj resort Valachy obdržel cenu HIT sezóny 2011 Centrály cestovního ruchu Východní Moravy, která je udílena výjimečně atraktivním turistickým nabídkám v regionu.

Vyzkoušejte třeba Wellness pobyt v Beskydech ve čtyřhvězdičkovém Spa hotelu Lanterna, který vyniká intimní atmosférou, individuálním přístupem a maximem služeb v ceně. Wellness pobyt pro rok 2012 zahrnuje snídani, večeři, neomezený vstup do hotelového L-Spa i do 3,5 km vzdáleného Wellness Horal s termálními bazény a podle délky pobytu masáž až na 90 minut, kosmetické ošetření, tělový zábal Rasul či proceduru v multifunkční vaně NeoQi. Relaxujte a nechejte se hýčkat v Beskydech.