V roce 2006 Kristýna vyhrála elitní taneční soutěž s hercem, zpěvákem a moderátorem Romanem Vojtkem. Byla to velká sláva. Úspěšně pak spolu byli hvězdami řady společenských akcí,  jako jsou například plesy. Nyní už spolu nevystupují, ale vzpomínky a skvělé vztahy zůstaly. „Napíšeme si, zavoláme,“ řekla.

Kristýna Coufalová s Romanem Vojtkem ve StarDanceKristýna Coufalová s Romanem Vojtkem ve StarDanceZdroj: Deník/Martin Divíšek

StarDance se pak zúčastnila ještě jednou v roce 2021. Tentokrát měla za parťáka krasobruslaře Tomáše Vernera. Opět to byl sukces, když skončili třetí. Může tak porovnávat, jak se soutěž vyvíjí. „V roce 2006 se samozřejmě hodnotil tanec, ale přijde mi, že je ta porota každý ročník čím dál víc náročnější,“ míní.

A co zázemí? „Zlepšil se například catering. Dříve to bylo něco jako maringotka venku a party stany. Teď už je pro občerstvení k dispozici velká místnost se širokou nabídkou pokrmů,“ přiblížila.

Natálie Tichánková s moderátorem talkshow Romanem Štěpánkem
Deník s nadhledem: Intriky i potřeba pestrosti. Natálie popsala dění v divadle

Kristýna se v současnosti pracovně věnuje hlavně pohybové průpravě předškoláků. „Ukazujeme jim, že je super se i hýbat, nikoliv jen sedět u pohádky,“ říká. Pozoruje tak, že dítko, které každý den venku zdolá nějakou tu průlezku, je určitě pohybově zdatnější než to, které tráví čas výhradně v bezpečí svého pokojíčku.

„Myslím si, že kdo chce, tak se cokoliv naučí, ať už to je v jakékoliv oblasti,“ sdělila mimo jiné v rozhovoru.