více >>

Smejko a Tanculienka - Hip, hip, hurá!

Akce již skončila

Smejko a Tanculienka si pro děti připravili nové představení Hip, hip, hurá!, ve kterém se konečně dozvíte, jak se Smejko a Tanculienka poznali, skamarádili a možná prozradí i mnohem více v jejich nových písničkách a pohádkách.
Políbí Tanculienka žábu v pohádce Žabí princ? Přemůže Smejko velkou špínu Fúľu Bakanú? Kdo je to Obor Tatroš? Půjdeme s Klbkom do sveta, zahrajeme si Človeče, nehnevaj sa, uhasíme oheň s písničkou Bim bam bom, zahrajeme si na Slepú Babu, rozveselíme Tanculienku písničkou Usmej sa a na závěr se rozloučíme Pápá. Nebude chybět autogramiáda na nové DVD Hip, hip, hurá! a oblíbené společné focení.

Akce se koná 22. září 2019 od 16 hodin v Kongresovém centru ve Zlíně (nám. T. G. Masaryka 5556). 

Délka představení je cca 60 minut. Představení je vhodné pro děti od 2 let. Každá osoba (dospělý i každé dítě bez omezení věku) musí mít platnou vstupenku. 

Vstupenky zakoupíte na prodejních místech Ticketportal - Golden Apple Cinema (Obchodní a zábavní centrum Zlaté jablko) a nebo přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!

Vozíčkáři a držitelé průkazu ZTP/P: dětem, které nedosáhly věku 16 let a zároveň jsou držiteli průkazu ZTP/P, bude po předložení zakoupené vstupenky a průkazu ZTP/P u vstupu před akcí poskytnuta 50% sleva z ceny vstupenky. Částka bude proplacena na místě, v den vystoupení.

22. 9.  (16:00–18:00)
nám. T. G. Masaryka 5556, Zlín
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ

Chcete tady mít zveřejněný svůj příspěvek? Posílejte ZDE